naše logo

naše logo

Ekoškola

menu

úvodní stránka
historie školství
aktivity školy
informace o škole
kontakty
kdo pečuje o děti
kroužky
ekoškola
ekoškola pro MŠ
dokumenty
mateřská škola
školní družina
školní jídelna
sdružení rodičů
naše úspěchy
práce našich žáků
volba povolání
foto
projekty
registr oznámení
napište nám
autor stránek

Klub ekologické výchovy

Naše MŠ je Ekoškola




 

kroužky

 

Přehled kroužků pro školní rok 2019/2020

Číslo kroužek Určeno Den Hodina vedoucí
1 Florbal */ŠD 1. - 4. třída,
1. skup. lichý, 
2. skup. sudý týden
pondělí 13.00 - 14.00 I. Onderková
2 Taneční */ŠD 1. - 7. třída pondělí 14.00 - 14.45 K. Kocmichová
3 Taneční */ŠD 8.třída pondělí 14.45 - 15.30 K. Kocmichová
4 Loutkové divad. 1. - 3. třída pondělí 12.45 - 13.30 A. Piecková
5 Příprava na přij. zkoušky z M a JČ 9. třída úterý 13.45 - 15.15 M. Žídková/
V. Nachmilnerová
6 Keramika 1. - 2. třída úterý 13.15 - 14.15 J. Ožanová
7 Keramika 3. - 9. třída úterý 14.15 - 15.45 J. Ožanová
8 Pěvecký sbor 4. - 9. třída úterý 13.45 - 14.45 J. Žáková
9 Logik (logic. a deskové hry) 3. -5. třída středa 12.45 - 14.15 D. Šafárová
10 Sportovní */ ŠD 1. - 5. třída středa 15.00 - 16.00 T. Kabeláčová
11 Gymnastika 5. - 9. třída středa 13.45 - 14.45 T. Valentík
12 Zobcová flétna začátečníci
2. -9. třída
středa 13.30 - 14.15 J. Žáková
13 Zobcová flétna pokročilí  středa pondělí  14.15 - 15.00  13.30 - 14.15 J. Žáková
14 Projekty v AJ (e - Twinning) 6. - 9. třída čtvrtek 13.45 - 15.15 S. Karlíková/             J. Omaníková
15 Florbal 5. - 9. třída čtvrtek 13.45 - 14.45 T. Valentík
16 Malý kuchtík 2. - 5. třída čtvrtek 13.30 - 14.30 Z. Veselá
17 Psaní deseti 5. - 9. třída čtvrtek 13.45 - 14.30  P. Šrubařová

 

EU peníze školám

virtuální prohlídka
školy

eTwinning

nové fotografie

Florbal kategorie IV, Odry

Florbal - I. stupeň Odry

Beseda o bylinkách
ve ŠD

Florbal – kategorie III

Červený den

Halloween ve škole

Školní družina
v obecní knihovně

Podzimní dílna
v Beruškách
a Sluníčkách

Drakiáda

Dílna pro rodiče
v rybičkách

72 hodin - Ukliďte si obe

Ekovýlet

Exkurze ŠD
do moštárny Kunín

Slavnostní otevření Zahrady poznání

Ekobeseda ve školní družině

Biologicko zeměpisná vycházka

Barevné pokusy
ve třídě Sluníček

Beseda o správném třídění odpadu
s ekotýmem v MŠ

Exkurze na skládku Životice u Nového Jičína

Slavnostní zahájení školního roku

Barevná letní škola

Školní výlet
7. a 8. ročník

Exkurze Hrabyně, Darkovičky

Rozloučení s deváťáky

Slavnostní ukončení školního roku

Školní výlet 6.A a 6.B

Procházka s myslivci

Vystoupení dramatického kroužku

Školková barevná olympiáda

Třídy mateřské školy
na výletě
ve Vagonářském
muzeu ve Studénce

Exkurze do Planetária Ostrava

Výlet 5. třídy do Prahy

Branný den

Pasování na čtenáře

Převzetí titulu Ekoškola
v Praze

Školní výlet 9. třídy

Loutkové divadlo
ve školní družině

Školní výlet 1.a 2.třídy

Letní piknik na zahradě

Odpoledne s tátou

Čtenářská dílna žáků 5. třídy v Žabičkách

Dílna s tátou